AirArms S410, S510, TDR a obdobné modely

Nové

Žádná vrtání do kartuše. Manometr zobrazuje regulovaný tlak. Jednoduchá instalace. Rychloplnění s manometrem pro Airarms bylo přidáno do sekce Další příslušenství.

Více informací

1 900 Kč

- +

 •  

  Vysoká přesnost regulace

 •  

  Unikátní technické řešení

 •  

  Kupujete přímo od výrobce

 •  

  2 roky záruka

 •  

  Poštovné ZDARMA do celého světa

 • Recenze
 • Instrukce
 • Výsledky
 • Videa

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Pro přidání komentáře musíte být přihlášen.

Napsat recenzi

AirArms S410, S510, TDR a obdobné modely

AirArms S410, S510, TDR a obdobné modely

Žádná vrtání do kartuše. Manometr zobrazuje regulovaný tlak. Jednoduchá instalace. Rychloplnění s manometrem pro Airarms bylo přidáno do sekce Další příslušenství.

Napsat recenzi

Upoznornění:

Několik zahraničních zákazníku nás informovalo, že v poslední verzi AA classic byl pod ventilovou pružinu přidán železný váleček. Tento váleček musí být odstraněn.

Uchycení regulátoru

Z kartuše vypustíme všechen vzduch a odšroubujeme spojku mezi kartuší a hlavní. Odšroubujeme kartuši a povolíme manometr, který pootočíme abychom mohli vyšroubovat šroub pod ním. Povolte zapuštěný šroubek a vytahněte originální komůrku. Tuto komůrku nahraďte komůrkou která byla poslána s regulátorem. Nová komůrka by měla být zašroubována do takové hloubky aby vzdálenost od ventilu po vršek této komůrky byla 7,9 mm. Tímto nastavíte vhodné předepnutí pružiny. Zašroubujte zapuštěný šroubek pod manometrem zpět. Vraťte manometr zpět do původní polohy a také jej utáhněte.

Zkontrolujte kartuši a okroužek na regulátoru zda na nich není žádna nečistota čí poškození. Okroužek na regulátoru a vnitřní závit kartuše nastříkejte silikonovým sprejem. 

Zasuňte regulátor do kartuše ( masazná část jde do kartuče první ) aspoň do hloubky půlky vnitřního zavitu v kartuši. Po té zasuňte do kartuše vzduchovou komůrku regulátoru, tato černá vzduchová komůrka by měla být také zasunuta do hloubky cca polovičky vnitřního závitu v kartuši.

Výjměte vzduchovou komůrku z kartuše a přiložte ji k ventilu vyřízlou částí k mosazné komůrce zajišťující předpětí pružiny. Kartuši navlečte na komůrku a zašroubujte ji na ventil větrovky. Zašroubováním kartuše na ventil posunete regulátor do správne pozice . Instalace je kompletní.

Před naplněním je nutné natáhnout nabíjecí páku na pušce, bez tohoto opatření bude vzduch proudit skrz hlaveň.

Nastavení regulátoru

Nastavení tlaku se provádí pomocí plochého regulátoru v horní časti regulátoru. Při nastavování se otáčí vnitřním plastovým šroubem s drážkou. Hodnotu ku stupnici udává drážka s obarvením. Celkový rozsah otáčení pro výstupní tlak je v rozsahu 100-150 bar a je přibližně 1/2 otáčky. Začátek zelené je 100 bar a konec červené je 150 bar. Stupnice je pouze orientační a průběhem času se muže lehce změnit v důsledku únavy talířových pružin. Kartuši plňte na maximální tlak, který je uveden výrobce větrovky.

Doporučený výstupní tlak pro 16 J je v rozmezí 100 až 120 bar.

Zásilka obsahuje

 • Regulátor
 • Mosazný úchyt k regulátoru

Doporučené nastavení pušky po nainstalování regulátoru. Nastavení bočního šroubu, který omezuje průtok kanálkem do hlavně pro dosažení minimální spotřeby při 16J.

Vyšroubujte boční šroub aby nezasahoval do kanálku a pak ho postupně zkoušejte zašroubovávat, dokud nezačne klesat úsťová rychlost.

Upozornění

Je nutné udržet maximální čistotu celé tlakové soustavy (kartuše a vnější o-kroužky). Nerozebírejte regulátor bez  předchozího souhlasu, který Vám případně bude udělen na základě E-mailové korespondence, kde uvedete důvod proč by bylo nutné regulátor rozebrat. V případě nedodržení tohoto postupu může dojít k poškození funkce regulátoru ( správné sestavení regulátoru není jednoduché a je nutné dodržet správný postup). Z těchto důvodů při rozebrání bez předchozího souhlasu, či nedodržení přesného postupu instalace nelze uplatnit nárok na záruku. Jelikož se nejedná o originální díly od výrobce větrovky je instalace regulátoru na vlastní zodpovědnost.

Měření probíhalo na malé kartuší, s větší kartuší bude počet střel okolo 90 120.

Průměr 221,6ms
Min 220,1ms
Max 223,1ms
Rozdíl 3ms
Počet střel 67
Síla 16J

Průměr 213,3ms
Min 212,2ms
Max 214,7ms
Rozdíl 2,5ms
Počet střel 79
Síla 15,2J


Instalační video

Jak nastavit tlak na regulátoruV případě že vám stoupá výstupní tlak v čase, je to nejčastěji způsobeno nečistotou nebo poškozením o-kroužku na plastovém šroubu.

V tomto videu je ukázáno jak vyčistit nebo vyměnit tento o-kroužek. Ve videu je použit Gunpower regulátor. Postup je stejný pro všechny.

Jak vyndat regulátor z těla regulátoru

Poznámka k možnostem produktu

Tyto informace jsou pouze pro nás, nejedná se o závazné hodnoty. Pokud například Vaše puška aktuálně dosahuje 16J, pak s regulátorem nelze očekávat energii větší než 16J. Regulátor sám o sobě nikdy nemůže zvýšit energii pušky.

Pro více informací si prosím přečtěte sekci FAQ nebo nás kontaktujte mailem.

Výstupní tlak nastavujeme v závislosti na požadované energii pušky s regulátorem. Pokud chcete na regulátoru nastavit konkrétní tlak, tak tuto informaci prosím uveďte do poznámky u objednávky.

Pokud neznáte některá údaj, nebo si jimi nejste jistí, tak to prosím uveďte do poznámky u objednávky.

Možnosti produktu
Celé jméno modelu vzduchovky
Celé jméno modelu vzduchovky    * Povinné
Celé jméno 
 
 
* Povinné
Model větrovky
Model větrovky    * Povinné
 
US
 
 
UK
 
 
EU
 
 
AUS
 
 
ASIA
 
Ráže
Ráže    * Povinné
 
.177 /4.5mm
 
 
.20 /5.0mm
 
 
.22/5.5mm
 
 
.25/6.35mm
 
 
.35/ 9mm
 
Aktuální změřená energie či energie udávaná výrobcem
Aktuální změřená energie či energie udávaná výrobcem    * Povinné
 
7,5J / 5,5 ft/lbs
 
 
12J / 9 ft/lbs
 
 
16J / 12 ft/lbs
 
 
21J / 15,5 ft/lbs
 
 
27J / 20 ft/lbs
 
 
33J / 24 ft/lbs
 
 
40J / 30 ft/lbs
 
 
45J / 33 ft/lbs
 
 
50J / 37 ft/lbs
 
 
60J / 44 ft/lbs
 
 
Neuvedeno
 
Požadovaná energie s regulátorem
Požadovaná energie s regulátorem    * Povinné
 
7,5J / 5,5 ft/lbs
 
 
12J / 9 ft/lbs
 
 
16J / 12 ft/lbs
 
 
21J / 15,5 ft/lbs
 
 
27J / 20 ft/lbs
 
 
33J / 24 ft/lbs
 
 
40J / 30 ft/lbs
 
 
45J / 33 ft/lbs
 
 
50J / 37 ft/lbs
 
 
60J / 44 ft/lbs
 
 
Neuvedeno
 
  
  Množství: