Benjamin Marauder Zobrazit větší

Benjamin Marauder

Nové

Žádná vrtání do kartuše. Manometr zobrazuje tlak v kartuši, ne regulovaný tlak. Jednoduchá instalace.

Více informací

1 900 Kč

- +

 •  

  Vysoká přesnost regulace

 •  

  Unikátní technické řešení

 •  

  Kupujete přímo od výrobce

 •  

  2 roky záruka

 •  

  Poštovné ZDARMA do celého světa

 • Recenze
 • Videa
 • Instrukce
 • Výsledky

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Pro přidání komentáře musíte být přihlášen.

Napsat recenzi

Benjamin Marauder

Benjamin Marauder

Žádná vrtání do kartuše. Manometr zobrazuje tlak v kartuši, ne regulovaný tlak. Jednoduchá instalace.

Napsat recenziInstalační videoChrono test Benjamin marauder s regulátoremV případě že vám stoupá výstupní tlak v čase, je to nejčastěji způsobeno nečistotou nebo poškozením o-kroužku na plastovém šroubu.

V tomto videu je ukázáno jak vyčistit nebo vyměnit tento o-kroužek. Ve videu je použit Gunpower regulátor. Postup je stejný pro všechny

Je vhodné před přečtením návodu se podívat na video návod a až po té si přečíst návod pro vyvarování se častých chyb při instalaci Benjamin Marauder

Rozšroubování kartuše

Před vyšroubováním zátky je potřeba vypustit všechen vzduch z kartuše, například střelbou bez diabolek. Vyšroubujte spojku která spojuje kartuši s hlavní a poté vyšroubujte samotnou zátku. K vyšroubování je možné použit kleště, nebo si pomoci spojkou mezi hlavní a kartuší a tu použít jako povolovací klíč.

Uchycení regulátoru

Po vyšroubování zátky je nutné vyšroubovat úchyt s manometrem. Našroubujeme montážní tyčku na regulátor a zkontrolujeme čistotu o-kroužku a zda není poškozen. O-kroužek nastříkáme silikonovým sprejem, aby při montáži nedošlo k jeho poškození. Zasuneme úchyt regulátoru na dno kartuše do středové díry. Úchyt zasuneme pouze do takové hloubky, aby jste viděli v díře po vyšroubovaném manometru o-kroužek. Po té touto dírou tlačte na o-kroužek (například imbusem, nebo jiným tupým předmětem, který nezpůsobí poškození o-kroužku) a při tom zasouvejte regulátor kruhovým pohybem až na dno.

V případě netěsnosti o-kroužku na úchytu  bude pronikat neregulovaný tlak do regulované části a přestože regulátor funguje správně, tak v prostoru ventilu je neregulovaný tlak a puška se tedy chová jako bez instalace regulátoru. Toto je nejčastější důvod špatné konzistence po instalaci regulátoru, přičemž je špatná konzistence přisuzována nefunkčnosti regulátoru, což je špatná úvaha a chyba je v samotné instalaci či nečistotách na o-kroužkách, které jsou mezi regulátorem a komorou , či mezi komorou a úchytem regulátoru. O-kroužky mezi částmi regulátoru mají být lehce zmáčknuty mezi stěnami (né příliš zmáčknut ).

Vyšroubujte montážní tyčku a zašroubujte zpět zátku do kartuše. Přidělejte zpět spojku, která spojuje kartuš s hlavní a vše je hotovo. Po instalaci regulátoru bude manometr ukazovat stále tlak v kartuši, ne regulovaný tlak.

Nastavení regulátoru

Nastavení tlaku se provádí pomocí plochého šroubováku v horní časti regulátoru. Při nastavování se otáčí vnitřním plastovým šroubem s drážkou. Velikost výstupního tlaku  na stupnici zobrazuje poloha obarvené drážky na vnitřním plastovém šroubu. Celkový rozsah otáčení pro výstupní tlak je v rozsahu 100-150 bar a je přibližně 1/2 otáčky. Začátek zelené je 100 bar a konec červené je 150 bar. Stupnice je pouze orientační a průběhem času se muže lehce změnit v důsledku únavy talířových pružin. Kartuši plňte na maximální tlak, který je uveden výrobce větrovky.

Zásilka obsahuje

 • Regulátor
 • Montážní tyčka
 • 2x náhradní o-kroužek 6×1,5

Upozornění

Je nutné udržet maximální čistotu celé tlakové soustavy (kartuše a vnější o-kroužky). Nerozebírejte regulátor bez  předchozího souhlasu, který Vám případně bude udělen na základě E-mailové korespondence, kde uvedete důvod proč by bylo nutné regulátor rozebrat. V případě nedodržení tohoto postupu může dojít k poškození funkce regulátoru ( správné sestavení regulátoru není jednoduché a je nutné dodržet správný postup). Z těchto důvodů při rozebrání bez předchozího souhlasu, či nedodržení přesného postupu instalace nelze uplatnit nárok na záruku. Jelikož se nejedná o originální díly od výrobce větrovky je instalace regulátoru na vlastní zodpovědnost.

Vnitřní uspořádání zbraně

Výsledky s regulátorem pro větrovku s ráží 5.5, .22 JSB jumbo heavy, 18.1 grain (1.175gram) nastaveným na 140BAR

Výsledky pro Benjamin Marauder bez regulátoru

Porovnání Benjamin Marauder s a bez regulátoruVýsledky pro regulátor s větrovkou  JSB heavy .177mm 0.67g s nastavením na 115BAR

Průměr 256,8ms
Rozdíl 3,0ms
Počet střel 74
Síla 22J

Vysledky Benjamin marauder .25 1.65g porovnání bez a s regulátorem nastavený na 150 bar

Benjamin marauder results

Poznámka k možnostem produktu

Tyto informace jsou pouze pro nás, nejedná se o závazné hodnoty. Pokud například Vaše puška aktuálně dosahuje 16J, pak s regulátorem nelze očekávat energii větší než 16J. Regulátor sám o sobě nikdy nemůže zvýšit energii pušky.

Pro více informací si prosím přečtěte sekci FAQ nebo nás kontaktujte mailem.

Výstupní tlak nastavujeme v závislosti na požadované energii pušky s regulátorem. Pokud chcete na regulátoru nastavit konkrétní tlak, tak tuto informaci prosím uveďte do poznámky u objednávky.

Pokud neznáte některá údaj, nebo si jimi nejste jistí, tak to prosím uveďte do poznámky u objednávky.

Možnosti produktu
Celé jméno modelu vzduchovky
Celé jméno modelu vzduchovky    * Povinné
Celé jméno 
 
 
* Povinné
Model větrovky
Model větrovky    * Povinné
 
US
 
 
UK
 
 
EU
 
 
AUS
 
 
ASIA
 
Ráže
Ráže    * Povinné
 
.177 /4.5mm
 
 
.20 /5.0mm
 
 
.22/5.5mm
 
 
.25/6.35mm
 
 
.35/ 9mm
 
Aktuální změřená energie či energie udávaná výrobcem
Aktuální změřená energie či energie udávaná výrobcem    * Povinné
 
7,5J / 5,5 ft/lbs
 
 
12J / 9 ft/lbs
 
 
16J / 12 ft/lbs
 
 
21J / 15,5 ft/lbs
 
 
27J / 20 ft/lbs
 
 
33J / 24 ft/lbs
 
 
40J / 30 ft/lbs
 
 
45J / 33 ft/lbs
 
 
50J / 37 ft/lbs
 
 
60J / 44 ft/lbs
 
 
Neuvedeno
 
Požadovaná energie s regulátorem
Požadovaná energie s regulátorem    * Povinné
 
7,5J / 5,5 ft/lbs
 
 
12J / 9 ft/lbs
 
 
16J / 12 ft/lbs
 
 
21J / 15,5 ft/lbs
 
 
27J / 20 ft/lbs
 
 
33J / 24 ft/lbs
 
 
40J / 30 ft/lbs
 
 
45J / 33 ft/lbs
 
 
50J / 37 ft/lbs
 
 
60J / 44 ft/lbs
 
 
Neuvedeno
 
  
  Množství: