CZ 200S Zobrazit větší

CZ 200S

Nové

Žádné vrtání do kartuše, jednoduchá instalace.

REGULÁTOR JE NUTNÉ POUŽÍVAT POUZE S KARTUŠÍ VYBAVENOU RYCHOPLNĚNÍM (QUICK FILL ), KTERÝ JE MOŽNÉ ZAKOUPIT U NÁS V SEKCI OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Při zakoupení regulátoru a rychloplnění v jedné objednávce Vám můžeme nabídnout instalaci do Vaší zaslané kartuše zdarma.

Více informací

1 900 Kč

- +

 •  

  Vysoká přesnost regulace

 •  

  Unikátní technické řešení

 •  

  Kupujete přímo od výrobce

 •  

  2 roky záruka

 •  

  Poštovné ZDARMA do celého světa

 • Recenze
 • Videa
 • Instrukce
 • Výsledky

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Pro přidání komentáře musíte být přihlášen.

Napsat recenzi

CZ 200S

CZ 200S

Žádné vrtání do kartuše, jednoduchá instalace.

REGULÁTOR JE NUTNÉ POUŽÍVAT POUZE S KARTUŠÍ VYBAVENOU RYCHOPLNĚNÍM (QUICK FILL ), KTERÝ JE MOŽNÉ ZAKOUPIT U NÁS V SEKCI OSTATNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Při zakoupení regulátoru a rychloplnění v jedné objednávce Vám můžeme nabídnout instalaci do Vaší zaslané kartuše zdarma.

Napsat recenzi

Video instalace mosazného regulátoru


V případě že vám stoupá výstupní tlak v čase, je to nejčastěji způsobeno nečistotou nebo poškozením o-kroužku na plastovém šroubu.

V tomto videu je ukázáno jak vyčistit nebo vyměnit tento o-kroužek. Ve videu je použit Gunpower regulátor. Postup je stejný pro všechny

Je vhodné před přečtením návodu se podívat na video návod a až po té si přečíst návod pro vyvarování se častých chyb při instalaci

Instalace Regulátoru CZ200 :

Potřebné nařádí:

1)      Svěrák

2)      Klíč/Sikové kleště/Hasák

3)      Brusný papír

4)      Dva šroubky s šestihranou hlavou – M4

5)      Plochý šroubovák

Krok 1:

Řízněte šrouby tak aby se nedotýkaly dna děr v mosazné zátce, hloubka této díry je 4,2mm.

Krok 2:

Vypusťte z kartuše všechen vzduch a vyšroubujte ji z těla pušky. Pušku umístěte na bezpečné místo.

Kartuš obtočte brusným papírem hrubou stranou ven a uchyťte kartuši pevně do svěráku . Při utahování kartuše si dejte pozor aby se kartuš dotahováním nepromáčkla. Je vhodné si natočit kartuši tak aby šroubek směřoval směrem k Vám aby jste při povolování mohli použít váhu těla.

Krok 3:

Dotáhněte připravené šroubky pevně do děr z boku mosazné zátky. Dbejte na to aby šestihranná hlava šla rovnou plochou proti sobě ve směru kterým budete odšroubovávat kartuši, tak aby klíč/sikové kleště/hasák při povolování nesměřoval směrem ke špičce a nevysmekl se. viz obrázek

Krok 4:

Opatrně dáme klíč/sikové kleště/hasák na šroubky, dejte pozor aby se hasák nedotýkal mosazné zátky ale jen připravených šroubků. Utáhněte hasák co to jen půjde. Po té začněte povolovat zátku, směr otáčení je proti směru hodinových ručiček. První povolování jde občas hodně ztuha a někdy je potřeba se do toho opřít celou svojí vahou. Pokud máte pocit že se Vám kartuše v brusném papíře protáčí přitáhněte svěrák ještě víc.

Krok 5:

Jakmile se zátka pohne a trochu povolí je možné pokračovat v povolování pouze rukou. Po vyšroubování zátky uvidíte na dně našroubovanou duralovou trubičku. Odšroubujte ji, pokud Vám to nepůjde rukou chyťte matku do kleští a povolte ji ve směru proti hodinových ručiček. Jakmile se matka pohne je opět možné pokračovat pouze rukou. Boční šroubky už nebude znovu potřeba tak je můžete odšroubovat, někdy je zapotřebí kleští.

Krok 6:

Pod duralovou trubičkou se nachází šroub ventilu. Tento šroub zašroubujte do hloubky 10 mm od vršku mosazné zátky ventilu.

Krok 7:

Vezměte regulátor a našroubujte ho na místo původní duralové trubičky. Dbejte na to aby o-kroužky byly bez nečistot vlas, špona, nebo nepatrné vlákno může vést k netěsnosti a propouštění neregulovaného vzduchu z kartuše do komůrky s regulovaným tlakem.

Krok 8:

o-kroužky dosedající k černé trubičce musí být dotaženy pouze lehce prsty, tak aby se okroužek lehce zmáčknul mezi stěnami. V případě přílišného dotažení může o-kroužek vyskočit ven z drážky.

Bočním omezujícím šroubem můžete doladit výslednou rychlost .

Mějte na pamětí že vyšší výkon ne vždy znamená vyšší přesnost.

Po instalaci regulátoru je nutné omezit přítlak pružiny úderníku, aby byla zajištěna nižší spotřeba vzduchu a tím větší počet výstřelů (i po tomto nastavení Vám zůstane energie 16J ). Tento šroub se nachází pod kličkou natahování a je nutné z pušky sundat pažbu. Šroub vyšroubujte tak, aby hlava šroubu byla zároveň s hranou těla pušky.

Zátku stačí zpět dotáhnout pouze rukou není potřeba ji extremně předepínat jako tomu bylo před povolením.

První naplnění kartuše proveďte mimo pušku pouze za pomocí rychloplnění (quick fillu) v přední části kartuše. Poté kartuši zašroubujte do pušky. Po osazení regulátoru se kartuše nikdy nesmí plnit původním způsobem skrz ventil našroubováním celé kartuše na dodávaný přípravek s puškou.

Upozornění:  Je nutné udržet maximální čistotu celé tlakové soustavy (kartuše a vnější o-kroužky). Nerozebírejte regulátor bez  předchozího souhlasu, který Vám případně bude udělen na základě E-mailové korespondence, kde uvedete důvod proč by bylo nutné regulátor rozebrat. V případě nedodržení tohoto postupu může dojít k poškození funkce regulátoru ( správné sestavení regulátoru není jednoduché a je nutné dodržet správný postup). Z těchto důvodů při rozebrání bez předchozího souhlasu, či nedodržení přesného postupu instalace nelze uplatnit nárok na záruku. Jelikož se nejedná o originální díly od výrobce větrovky je instalace regulátoru na vlastní zodpovědnost.

JSB heavy 4.5mm 0.67g (0.177)

Průměr 225,7ms
Min 224,2ms
Max 226,9ms
Rozdíl 2,7ms
Počet střel 77
Síla 16,9J

CZ200 results with Altaros regulator 16J

CZ200 T 7,5 Joule porovnání s a bez regulátoru :

Poznámka k možnostem produktu

Tyto informace jsou pouze pro nás, nejedná se o závazné hodnoty. Pokud například Vaše puška aktuálně dosahuje 16J, pak s regulátorem nelze očekávat energii větší než 16J. Regulátor sám o sobě nikdy nemůže zvýšit energii pušky.

Pro více informací si prosím přečtěte sekci FAQ nebo nás kontaktujte mailem.

Výstupní tlak nastavujeme v závislosti na požadované energii pušky s regulátorem. Pokud chcete na regulátoru nastavit konkrétní tlak, tak tuto informaci prosím uveďte do poznámky u objednávky.

Pokud neznáte některá údaj, nebo si jimi nejste jistí, tak to prosím uveďte do poznámky u objednávky.

Možnosti produktu
Celé jméno modelu vzduchovky
Celé jméno modelu vzduchovky    * Povinné
Celé jméno 
 
 
* Povinné
Model větrovky
Model větrovky    * Povinné
 
US
 
 
UK
 
 
EU
 
 
AUS
 
 
ASIA
 
Ráže
Ráže    * Povinné
 
.177 /4.5mm
 
 
.20 /5.0mm
 
 
.22/5.5mm
 
 
.25/6.35mm
 
 
.35/ 9mm
 
Aktuální změřená energie či energie udávaná výrobcem
Aktuální změřená energie či energie udávaná výrobcem    * Povinné
 
7,5J / 5,5 ft/lbs
 
 
12J / 9 ft/lbs
 
 
16J / 12 ft/lbs
 
 
21J / 15,5 ft/lbs
 
 
27J / 20 ft/lbs
 
 
33J / 24 ft/lbs
 
 
40J / 30 ft/lbs
 
 
45J / 33 ft/lbs
 
 
50J / 37 ft/lbs
 
 
60J / 44 ft/lbs
 
 
Neuvedeno
 
Požadovaná energie s regulátorem
Požadovaná energie s regulátorem    * Povinné
 
7,5J / 5,5 ft/lbs
 
 
12J / 9 ft/lbs
 
 
16J / 12 ft/lbs
 
 
21J / 15,5 ft/lbs
 
 
27J / 20 ft/lbs
 
 
33J / 24 ft/lbs
 
 
40J / 30 ft/lbs
 
 
45J / 33 ft/lbs
 
 
50J / 37 ft/lbs
 
 
60J / 44 ft/lbs
 
 
Neuvedeno
 
  
  Množství: