Jak objednávat

Momentálně je zboží možno objednat pouze na základně závazné objednávky, kterou nám zašlete na naši e-mailovou adresu uvedenou v sekci Kontakt. Důvodem je především nutnost specifikace každé objednávky.

Cena

Ceny jsou uvedeny u každé položky. V opačném případě je možné na vyžádání mailem o nich informovat. Ceny zahrnují i dopravu, pokud není uvedeno jinak. V případě objednání většího množství zboží v rámci jedné objednávky vám rádi poskytneme množstevní slevu. Nejsme plátci DPH.

Způsob a doba doručení:

Po potvrzení objednávky a uhrazení platby vám je zásilka obratem odeslána prostřednictvím České pošty. Přijímáme objednávky i na dobírku.

Způsob platby

Platbu je možno provést na náš bankovní účet, prostřednictvím PayPal, popřípadě na dobírku. Po dohodě lze ve výjimečných případech provést platbu i přes pobočky Western Union.

Do objednávky je vhodné předem uvést následující informace:

  • Značka a model pušky, pro které chcete požadované zboží (regulátor, rychloplnění, příslušenství, atd.)
  • Kalibr a aktuální či požadovaná energie střely, popřípadě výstupní tlak z regulátoru
  • Počet kusů daného zboží
  • Adresa, na kterou má být zboží zasláno
  • Způsob platby
  • Doplňující informace

Přijetí dodávky

Při přebírání zásilky vás prosíme překontrolovat, zda-li není poškozen obal. V případě, že tomu tak je, informujte o této skutečnosti poštovního doručovatele, popřípadě zásilku nepřijímejte a nechte ji zaslat zpět (např. pokud zásilka nemá požadovanou váhu).

Platba ze Slovenska

Nejvýhodnější je zaplatit v eurech na náš slovenský účet. Vyhnete se tak dalším poplatkům, které si pošta účtuje za převod do CZK.