Přesnost je naším cílem

ALTAROS JE PŘEDNÍm VÝROBCE REGULÁTORŮ tlaku, vysokotlakých kompresorů, PCP pušek, vzduchovkových střel A DALŠÍHO širokého příslušenství PRO VZDUCHOVkovou STŘELBU

Cílem společnosti ALTAROS je vždy dosáhnout maximální přesnosti PCP pušek. Za tímto cílem jsme vyvinuli naše první originální regulátory a nadále pokračujeme v dalším vývoji a rozšiřování sortimentu. Ačkoli se mnohé společnosti snažily tvořit vlastní regulátory na základě našich technologií, jsme stále před nimi díky naším značným investicím do vývoje, přesné výrobě a ruční kontrole každého výrobku.

Pro usnadnění života střelců PCP pušek jsme vyvinuli vysokotlaký kompresorový násobič pro osobní plnění tlakových nádob v domácích podmínkách, který předčí konkurenci svou vysokou spolehlivostí, snadnou údržbou a férovou cenou.

Více jak 15 let zkušeností s přesnou střelbou, úpravou PCP pušek a vývojem jejich jednotlivých příslušenství, jsme v posledních letech zužitkovali při vývoji a výrobě našich vlastních unikátních PCP pušek v podobě poloautomatické pušky Assassin, tak i PCP pušky M24. Puška Altaros M24 vyniká unikátním vzhledem shodným se svou reálnou předlohou a zároveň vyniká i extrémně dobrou konzistencí úsťové rychlosti. Tato puška spolu s námi vyvíjenými a vyráběnými střelami tvoří střelecký systém, který dosahuje vysoké přesnosti na extrémní vzdálenosti stovek metrů, který je v současnosti nejpřesnějším vzduchovkovým systémem v ráži .22 na světě.

V současné době stále vyvíjíme nové produkty pro uspokojení širokých potřeb našich spokojených zákazníků po celém světě, kteří očekávají naši standardně vysokou kvalitu ve všech ohledech.