Nový regulátor pro Airmaks Katran, verze s kartuší

Nový regulátor pro modely pušek AirMaks Katran- kartušová verze s možností změny výstupního tlaku, bez nutnosti vyjmutí regulátoru z kartuši + jak je u nás už více jak 15 let zvykem s přesností a vysokou spolehlivostí výstupního tlaku z regulátoru.

Více informací: ZDE

Nový plnící adaptér s manometrem

Více informací: ZDE

Tento adaptér je určený pro potápěčské láhve s ventilem se standardním závitem G5/8. Jeho součástí je i manometr se stupnicí do 400 bar a provozním tlakem do 320 bar. Připojuje se vysoce ohebnou hadičkou délky 80cm s minimálním vnitřním objemem, která tak šetří vzduch při plnění. Zakončena je standardní rychlospojkou, která zajišťuje bezpečné spojení, ale přesto se velmi snadno odpojí s vynaložením minimální síly.

Plnící adaptér využívá ověřený odvzdušňovací šroub, který správně těsní i po intenzivního používání řadu let, ale zároveň ho lze povolit či utáhnout lehce prsty.

fill_mano

Nový externí regulátor

Více informací: ZDE

Externí regulátor s možností  rychle a jednoduše plynule měnit výstupní tlak od 70 do 250 barů. Vstup a výstup pro standardní rychlospojku.

Tento regulátor je možné použít pro jakékoliv vzduchové pušky, k tomu, aby udržovali tlak v kartuši na stabilní hodnotě což zajistí výrazně konzistentnější (přesnější) střelbu zejména u pušek, které nejsou standardně žádným regulátorem vybaveny.

Případně vylepší konzistenci i pušek vybavený regulátorem, jelikož se tím vytvoří kaskádní regulace a originální regulátor bude pracovat přesněji.

Nejvhodnější využití ale nalezne pro komfortní střelbu z pušek především velkých výkonů, kdy umožní připojit plnou 300bar láhev trvale k pušce a komfortně vystřelit i stovky výstřelů bez nutnosti plnění kartuše či kontroly dostatečného tlaku.

Mistr evropy se střelami Altaros ATP KING 5.52

Mistrovství evropy 2023 v Plzni v bench restu, kategorie neomezená vzduchovka na 50m vyhrál soutěžící za použití Altaros ATP King .22 s nejvyšším balistickým koeficientem na trhu, které mu pomohly ve větrném soutěžním dni k výsledku 712.19 bodů.

ATP QUEEN 60gr

Novinka ATP QUEEN 60gr vhodné pro FX airguns s STX superior heavy liner hlavní, Lothar Walther a CZ s chockem i bez chocku!

Parametry SLUGŮ:

 • Ballistický koeficient BC 0.245 (funce G1)
 • Průměr - 6.35 mm .25"
 • Hmotnost - 3.92 g - 60 grain
 • Délka - 12.9mm 0.51"
 • Množství 100 ks

VÍCE ZDE: ZDE

ATP QUEEN

ALTAROS Hybrid násobič

Verze Hybrid disponuje vlastnostmi ALTAROS násobiče a přidává možnost rychlého plnění z lahve o menším tlaku i mimo domov, bez závislosti na kompresoru či elektřině, např. na střelnici. Naplníte z jedné zdrojové lahve až 3x více lahví (kartuší větrovky), než pouhým přepuštěním. Testováno plnění z lahve 3L z 300bar na 80 bar naplněno 8 lahví 0.48L z 200 na 250 bar.

Hybrid - Díky přídavnému regulátoru a sadě dílů, můžete transformovat násobič, kterým tlakujete lahve za použití poháněcího vzduchu z kompresoru na násobič, který je poháněn pouze z lahve. V regulátoru se rozdělí vzduch ze zdrojové lahve na vývod, který slouží jako zdroj vysokotlakého vzduchu a na vzduch o nízkém tlaku cca 5 bar, který slouží pro pohon násobiče.

Kupte: ZDE

Video s ukázkou různých konfigurací násobiče:

B2B násobič (z lahve do lahve)

Tato verze je rozšířením základní verze násobiče a není v plnění z lahve do lahve tak efektivní jako verze B2B násobiče, který slouží pouze k tomuto účelu a jeho efektivita je vyšší, nejde s ním však plnit lahev z klasického kompresoru.

Vytvořili jsme novou verzi našeho oblíbeného násobiče:

Zkratka B2B ( Bottle to Bottle ) znamená z láhve do láhve, což znamená, že je zesilovač primárně určen k plnému využití zbývajícího nízkého tlaku v hlavní potápěčské tlakové láhvi .

Tato verze vám proto umožňuje použít tlak pod 200 barů z hlavní tlakové láhve k naplnění vaší vzduchovky nebo menší láhve na celých 300 barů a tím zajistit plný počet výstřelů ze vzduchovky.

Ve srovnání se současnými jednopístovými variantami na trhu je tato verze až 2krát efektivnější (naplníte dvakrát tolik lahví) a násobně rychlejší + je zde mnoho dalších výhod a vylepšení.

KE KOUPI ZDE

Porovnání počtu naplněných lahví při použítí B2B násobiče a bez něj. Režim pohonu - poháněcí vzduchu jen ze zdrojové lahve 2 L.

B2B fill

S B2B násobičem dostanete z jedné lahve to, na co by byly třeba 4. Cesta na střelnici tak bude mnohem pohodlnější. Režim pohonu - poháněcí vzduchu jen ze zdrojové lahve.

B2B vs 4 bottles

Více informací najdete ve videu.

Střely pro vzduchovky ALTAROS ATP

Nové střely pro vzduchovky Altaros ATP vyráběny unikátní technologií soustružení olověných střel na precizním CNC stroji, kterou společnost Altaros vyvinula jako první na světě. Střely vyrobené touto technologií mají velmi přesné rozměry, díky čemuž dosahují téměř nulového váhového rozdílu s excelentní osovou symetrií, kterou nelze dosáhnout žádnou jinou současně používanou metodou. ATP střely dosahují vysokého balistického koeficientu BC 0.15, který je nejvyšší na trhu.

Více informací a možnost objednat ZDE

Vlastnosti:

 • Vysoká přesnost
 • Precizní tvar
 • Dokonalá souosost a vyváženost
 • Nejvyšší balisticky koeficient na trhu BC 0.15 (funkce G1 při úsťové rychlosti 279 m/s)
 • Extrémně nízké váhové rozdíly - výrazné zlepšení konzistence úsťové rychlosti
 • Obvodové drážky pro snížení tření a snadné zasunutí do hlavně
 • Téměř čisté olovo pro maximální expanzi v cíli a šetrnost k hlavni
 • Výběr ze tří rozměrů 5.48 mm, 5.49 mm a 5.50 mm přímo pro vaši pušku (viz níže)
 • Úspěšně testováno ve vzduchovkových hlavních s čokem výrobců Lothar Walther a CZ (CZUB)
 • Baleno jednotlivě do extrémně odolného obalu.

Balení testováno pádem z výšky 5 metrů

Vánoční svátky ve společnosti Altaros jsme využili k vytvoření nového světového rekordu v nejdelším zásahu za použití vzduchové pušky.

Rekordní zásah terče na 1280 metrů

Aktuální rekord je 1280 metrů (1400 yardů), na tuto vzdálenost byl zasažen terč o velikosti 56x46 cm.

Video z rekordu:

VYBAVENÍ:

Větrovka: Altaros M24 .22     Custom   -    Výstupní tlak 195bar

Hlaveň: 26,5”  Kuna  1:9 Vývrt

Optika: SWFA 20x42

Střelivo:  Altaros bullets .22  BT 61 grain

Bipod: TACTICAL EVO TK3   

Speciální výbava:  MOA booster nastaven na + 170mRad ( skoro 10° )

Podrobněji ZDE

Rekordní konzistence úsťové rychlosti

Námi vyráběná puška Altaros M24  s použitím námi vyráběného střeliva je již delší dobu držitelem světového rekordu v dosažení nejnižší diference úsťové rychlosti u PCP pušek a pravděpodobně i nejpřesnější vzduchovou puškou v ráži .22 pro střelbu na 200m jaká kdy byla vyrobena.

Tento rekord jen podtrhuje naše dlouhodobé výsadní postavení na trhu výroby vysoce přesných regulátorů tlaků a velmi brzy i jako předního výrobci nejpřesnějších vzduchových pušek a střeliva na světě. 

 Dokonalého výsledku bylo dosaženo kombinací pušky Altaros M24 s externím regulátorem naší výroby. S použitím našich prototypových střel ráže .22 s vysokým balistickým koeficientem  BC RA4 0,14 je možné dosahovat vynikajících střeleckých výsledků i na dlouhé vzdálenosti stovek metrů (200-500 m). Bez dokonalé konzistence a vysokého BC střel nelze na velké vzdálenosti střílet přesně!

Více informací: Rekord v konzistenci úsťové rychlosti

Novinka ALTAROS SA Assassin Black Edition -> ZDE

Větrovka je dodávána nově v taktické černé barvě pro milovníky moderně vyhlížejících zbraní. Oproti originálnímu SA Assassinu se mění pouze vzhled, výborné střelecké vlastnosti zůstávají zachovány.

Assassin Black edit

Přejděte na vyšší úroveň střelby a využijte volnost, kterou nabízí poloautomatická větrovka ALTAROS SA Assassin. Unikátní patentovaný mechanismus umožňuje opakovat výstřely bez nutnosti neustálého ručního natahování a to bez zvýšené spotřeby vzduchu, jelikož tato konstrukce využívá pro opětovné nabití pouze odpadní vzduch, který vzniká při výstřelu. Nejkvalitnější regulátor a hlaveň jsou zárukou vysoké přesnosti.

Vyzkoušejte akční střelbu IPSC, rychlé střídání terčů, či přebíjení. Posuňte se za hranice jednoranných větrovek k novým zážitkům. Jednoduchý, vysoce funkční design zaručuje pohodlí při střelbě s možností plně přizpůsobit větrovku přímo pro Vás, tak i pro Vaše nejmenší ratolesti.

SA Assassin Black edition

ALTAROS SA Assassin

Rádi bychom vám představili novinku v našem sortiment, jedná se o Poloautomatická větrovku ALTAROS SA Assassin ráže 4,5 s výkonem 16 Joulů.