Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku

Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku
search
  • Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku
  • Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku
  • Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku
  • Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku
  • Externí regulátor s vnějším ovládáním tlaku
  • Paintaballová rychlospojka
CA-OA-002-004

Externí regulátor s možností  rychle a jednoduše plynule měnit výstupní tlak od 70 do 250 barů. Vstup a výstup pro standardní rychlospojku.

Tento regulátor je možné použít pro jakékoliv vzduchové pušky, k tomu, aby udržovali tlak v kartuši na stabilní hodnotě což zajistí výrazně konzistentnější (přesnější) střelbu zejména u pušek, které nejsou standardně žádným regulátorem vybaveny.

Případně vylepší konzistenci i pušek vybavený regulátorem, jelikož se tím vytvoří kaskádní regulace a originální regulátor bude pracovat přesněji.

Nejvhodnější využití ale nalezne pro komfortní střelbu z pušek především velkých výkonů, kdy umožní připojit plnou 300bar láhev trvale k pušce a komfortně vystřelit i stovky výstřelů bez nutnosti plnění kartuše či kontroly dostatečného tlaku.

4 350,00 Kč
Počet

visa

Jedná se o stejný typ regulátoru, které je použit v pušce Altaros M24, která i díky tomuto regulátoru dosahuje nejlepší konzistence úsťové rychlosti na světě, jelikož výstupní tlak je extrémně přesný s vysokou precizností opakování.  

Nový typ externího ovládání výstupního tlaku zvyšuje komfort pro rychlejší nastavení vhodné tlaku a zároveň se oproti předchozí generaci zvýšil celkový rozsah tlaku, který činí přibližně 70-250bar a je tedy i možné použít externí regulátor jako plnící adaptér, který zajistí, že nedojde k přetlakování dané nádoby.

Tento regulátor má také výrazně lepší citlivost na malý pokles tlaku oproti předchozí generaci externího regulátoru, takže zvládne přesně regulovat tlak i ve větších kartuších (anglicky airtube) či u velkých vzduchových tanků vzduchovek, které nemají vlastní interní regulátor.

Disponuje velmi rychlou regulací, takže i při velmi rychlé střelbě několika výstřelů za sebou se nemusíte obávat změny tlaku jako je tomu u jiných regulátorů.

Nastavení tlaku, viz. návod níže

 

Návod ke stažení, nutné přečíst před použitím: ZDE

Tento regulátor pomohl dosáhnout světového rekordu při střelbě na jednu míli

Regulátor byl použit jako jediný regulátor při střelbě na jednu míli. Zajišťoval perfektní přesnost výstupního tlaku přímo z láhve k ventilu pušky a díky tomu puška dosahovala mimořádné přesné konzistence úsťové rychlosti SD, která se nacházela výrazně pod 1 fps.

Parametry

Plynulý rozsah nastavení tlaku  ~ 70-250 Bar   

Vysokotlaká vysoce ohebná hadička s velmi malým vnitřním objemem s vnějším závitem G1/8 ( BSP 1/8  ) zakončena  paintball rychlospojku, délka 75 cm

Maximální vstupní tlak: 300 bar

Hmotnost: 240 gramů

Mohlo by vás také zajímat