Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle

Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle
search
 • Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle
 • Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle
 • Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle
 • Kral Arms Nemesis regulátor
 • Kral Arms Nemesis regulátor
 • Kral Arms Puncher Jumbo Dazzle
CA-RE-047-008

Lety osvědčené regulátory (od roku 2010) používané tisíci spokojenými zákazníky po celém světě.

Tento regulátor je možné nainstalovat do většiny větrovek s tlakovou lahví, které mají standardní závit M18x1,5. K regulátoru je dodáván nylonový o-kroužek a dva USIT kroužky, který se používá v případě špatné pozice plnícího pinu a manometru.

Návod k použití: ZDE

U větrovky Kral Arms Nemesis je nutné provést nezvratné změny na větrovce, před objednáním si přečtěte instrukce.

 • Max. 250 znaků
Ráže: .177 /4.5mm
Požadovaná energie s regulátorem: 7,5J / 5,5 ft/lbs
3 350,00 Kč
Počet

visa

Regulátor je totožný s regulátorem pro pušky Gunpower, navíc je zde k regulátoru dodáván nylonový o-kroužek, který se používá v případě špatné pozice plnícího pinu a manometru. Jedná se o jednoduchou instalaci bez úprav na pušce, takže může vše být vráceno do původní podoby. Vše co je potřeba k instalaci je odšroubovat kartuši (nezapomeňte vypustit vzduch) a našroubovat regulátor mezi kartuši a tělo pušky. !! Po instalaci regulátoru NIKDY neplňte skrz rychloplnění na pušce, vždy pouze přes quick fill na regulátoru !! Pro plnění je nutné zakoupit paintball rychlospojku , která je stejná jako u pušku marauder či dalších.

Videa pro používání a instalaci regulátoru tlaku do vzduchové pušky Kral Arms Jumbo Dazzle a podobné pušky

Instalace pro větrovku Kral Arms Puncher JumboDěláme tlakové testy pro těla regulátorů při 380bar

Instalační video pro Daystate Wolverine B

Instalace pro větrovku Royale 400

Jak vyndat regulátor z těla regulátoru

Jak nastavit tlak na regulátoruV případě že vám stoupá výstupní tlak v čase, je to nejčastěji způsobeno nečistotou nebo poškozením o-kroužku na plastovém šroubu. V tomto videu je ukázáno jak vyčistit nebo vyměnit tento o-kroužek. Ve videu je použit Gunpower regulátor. Postup je stejný pro všechny.

Instrukce pro instalaci regulátoru tlaku do vzduchovky Kral Arms Puncher Jumbo

Tento průchod je pro regulátor příliš úzký

Je zde nutnost zbrousit tento průchod na průměr okolo 32mm  ( regulátor má průměr 31,4 mm )

Po dosažení požadovaného průměru je možné zašroubovat regulátor do těla větrovky.

Altaros regulator mounted in Kral Arms Nemesis airgun

Uchycení regulátoru

Ventil se našroubuje na regulátor. Musíme se ujistit zda je v drážce regulátoru o-kroužek. Po té našroubujeme regulátor zpět do láhve a opět zkontrolujeme přítomnost o-kroužku v hrdle láhve. Zkontrolujte o-kroužky na manometru a plnícím pinu a to že malý o-kroužek na dně pinu je lehce zmáčknutý mezi stěnou pinu a hlavičkou šroubu (ne příliš hodně, ale ani ne příliš málo). Pin i manometr dotahujeme do regulátoru pouze prsty tak aby se horní zvětšený valeček manometru i pinu dotýkaly obvodu regulátoru. Pozice pro pin a manometr se dá měnit podle toho kde vám více vyhovuje jeho poloha, lze udělat malá korekce a trochu láhev povyšroubovat (není nutné úplné dotažení ke stěně). Při špatné poloze pinu a manometru vložte černý silonový kroužek na místo o-kroužku do drážky u vnitřního závitu regulátoru. Tím se změní poloha při zašroubování.

Plnění, Vypouštění vzduchu

NIKDY neplňte skrz rychloplnění na pušce, vždy pouze přes quick fill na regulátoru. Pokud je vše v pořádku připojte paintballovou rychlospojku a proveďte naplnění. Dejte pozor aby kuličkový zámek rychlospojky zapadl. První plnění provádějte pomalu okolo 2-3 Bar za sekundu. Dle typu láhve lze natlakovat až na 250 bar (3600 PSI). Po naplnění na daný tlak odvzdušněte hadici a vytáhněte rychlospojku.

Kral Arms se bohužel jako jediný výrobce rozhodl nevyužívat standardní rychlospojky, ale používá své speciální, které ovšem nejsou kompatibilní s ostatními spojkami na trhu (Daystate, FX, Hatsan, HP komresory...).

Pro plnění s naším regulátorem je nezbytné použít standardní rychlospojku - samice.

Nastavení tlaku regulátoru

Altaros regulátor je možné nastavit na výstupní tlak od 100 bar (1450 PSI) do 150 bar (2500 PSI) a po konzultaci až na 170 bar (2500 PSI) čemuž odpovídá natočení šroubu za hodnotu 150 bar tak aby ryska šroubu směřovala k písmenu R. Pro rychlé uživatelské nastavení je regulátor vybaven stupnicí, dle které lze nastavit požadovanou hodnotu výstupního tlaku. Celkový rozsah 100-150 bar odpovídá přibližně 2/3 otáčky. Vyšroubování či zašroubování o více jak 1 otáčku může způsobit nefunkčnost regulace a stupnice (tj. přehledu o aktuálním nastaveném tlaku).
Pro zvyšování tlaku je nutné otáčet šroub proti směru hodinových ručiček (vyšroubovávat). Pro snižování výstupního tlaku naopak otáčíme po směru hodinových ručiček (zašroubovat). Hrana drážky vnitřního šroubu označena červenou barvou označuje na stupnici aktuální nastaveny výstupní tlak z regulátoru. Pro změnu tlaku stačí plochým šroubovákem otočit vnitřní šroub příslušným směrem na požadovanou hodnotu.


Stupnice tlaku s třemi různými nastaveními

Na tomto obrázku najde starou stupnici ( s nastavením na 100 barů ), kterou již neprodáváme.

Zásilka obsahuje

 • Regulátor
 • Pin a manometr
 • 2kusy 2×1 O kroužky na šroubek pinu
 • 3kusy 4×1 na pin a na manometr
 • 1kus 19×2,5 těsnění mezi ventilem a tělem regulátoru

Upozornění

Je nutné udržet maximální čistotu celé tlakové soustavy (kartuše a vnější o-kroužky). Nerozebírejte regulátor bez předchozího souhlasu, který Vám případně bude udělen na základě E-mailové korespondence, kde uvedete důvod proč by bylo nutné regulátor rozebrat. V případě nedodržení tohoto postupu může dojít k poškození funkce regulátoru ( správné sestavení regulátoru není jednoduché a je nutné dodržet správný postup). Z těchto důvodů při rozebrání bez předchozího souhlasu, či nedodržení přesného postupu instalace nelze uplatnit nárok na záruku. Jelikož se nejedná o originální díly od výrobce větrovky je instalace regulátoru na vlastní zodpovědnost.

Výsledky s nainstalovaným regulátorem tlaku ve vzduchové pušce Kral Arms Puncher Nemesis

Diabolky JSB Heavy 5,52

Altaros Regulátor nastaven na 140 barů

Tlaková láhev naplněna pouze na 200 barů , při 250 barech by byl počet regulovaných výstřelů vyšší.

Kral Arms Nmesis výsledky s Altaros regulátorem

Mohlo by vás také zajímat